رایگان ، مطمئن ، سریع

سیب‌بانک یکی از محصولات شرکت فن آوا سپید می باشد که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ و با هدف ارائه مطمئن ترین ، سریع ترین و راحت ترین مسیر برای دریافت رسمی همراه بانک های سراسر کشور زیر نظر مستقیم بانک و عبور از تحریم ها و حمایت از توسعه دهندگان داخلی اغاز کرد ، امروز سیب بانک یک برند شناخته شده در زمینه ارائه نسخه های رسمی همراه بانک های سراسر کشور است که زیر نظر مستقیم بانک و همگام با آخرین بروزرسانی های نرم افزاری فعالیت خود را ادامه می دهد .

ارزش‌های ما

سیب‌بانک تنها یک اپلیکیشن نیست، سیب‌بانک گروهی از کارشناسان ایرانی است که همواره در تلاشند تا امنیت و آسایش را برای کاربران، خود به ارمغان بیاورند. بکارگیری یک تکنولوژی پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند دسترسی به خدمات غیر حضوری را سرعت ببخشیم و بهره‌وری را در جامعه افزایش دهیم. اتلاف‌وقت کمتر، کیفیت بهتر و رایگان بودن همگی نتایج تلاش تیمی با تعصب و سخت‌کوش است. بکارگیری تکنولوژی برای آشنایی و اعتماد کاربران در استفاده از خدمت غیر حضوری و انجام تراکنش های مالی در محیطی امن به دور از حضور مستقیم در شعب بانک ها و حل مشکل ترافیک و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ از جمله کلیدی‌ترین ارزش‌هایی است که سیب‌بانک به دنبال خلق آن بوده است. استفاده از خدمات سیب‌بانک به معنای استفاده بیشتر از خدمات الکترونیک ،انجام غیر حضوری تراکنش های مالی است یعنی صرفه جویی در وقت ، زمان و هزینه ، استفاده کمتر از خودروهای شخصی و در نتیجه ، هوایی پاکیزه‌تر ، ما در سیبك‌بانک به خلق ارزش‌های بزرگ برای همه ایرانیان می اندیشیم.

تیم سیب‌بانک

کارشناسان سیب‌بانک با ارزش‌ترین دارایی تیم هستند. آنان باهوش، مجرب و تلاش‌گرند. ما در سیب‌بانک می کوشیم تا بلندپروازی‌های شخصی را با اهداف ساز‎مانی هم‌‌راستا نمای‍یم تا فرد و سازمان باهم رشد کنند. فضای صمیمانه و محیطی که لازمه شکوفایی و نوآوری است. دغدغه همه اعضاء در ارائه خدمات با کیفیت به کاربران و مشتریان ارجمند است .

بانک های بزرگی که به ما اعتماد دارند

بانک ملت

بانک ملت

همراه بانک ملت ، پیام رسان ملت

بانک سامان

بانک سامان

همراه بانک سامان ، سامانک

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی

همراه بانک کشاورزی

بانک رفاه

بانک رفاه کارگران

رمز ساز بانک رفاه

بانک انصار

بانک انصار

افتتاح حساب انصار

بانک سرمایه

بانک سرمایه

رمز ساز بانک سرمایه